Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 18 do 24-11-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30  
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

         
09:00
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Kinga Zgierska

 
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

     
09:10            
50 min

TBC

Marta Bekdas

09:30  
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

     
50 min

TBC

Marta Germańska-Skrzyńska

 
10:00            
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marta Bekdas

10:30          
15 min

FIRE

TOTAL Team

15 min

FIRE

TOTAL Team

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

 
11:00            
60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Iza Wojcieska

11:30          
15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Marta Germańska-Skrzyńska

 
12:00            
50 min

PILATES

Iza Wojcieska

12:30  
50 min

KLUB AKTYWNEJ MAMY

Katarzyna Sempolska

 
50 min

KLUB AKTYWNEJ MAMY

Katarzyna Sempolska

 
15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

13:30          
15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

17:00  
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Ania Rudalska

         
17:30
15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

   
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Piotr Litwiniuk

 
30 min

LES MILLS GRIT™CARDIO

Kinga Zgierska

 
30 min

LES MILLS GRIT™CARDIO

Kinga Zgierska

18:00  
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Ania Rudalska

30 min

PłaskiBrzuch - CXWORX® LesMills

Kinga Zgierska

50 min

Vinyasa Flow Yoga

Magdalena Maćkowiak

30 min

PłaskiBrzuch - CXWORX® LesMills

Kinga Zgierska

 
50 min

Vinyasa Flow Yoga

Magdalena Maćkowiak

18:30
15 min

FIRE

TOTAL Team

15 min

FIRE

TOTAL Team

15 min

FIRE

TOTAL Team

15 min

FIRE

TOTAL Team

15 min

FIRE

TOTAL Team

   
50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

     
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Kinga Zgierska

18:35    
45 min

Smukła Sylwetka -BODYBALANCE™45' Les Mills

Kinga Zgierska

       
18:45
15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

   
19:00  
50 min

TBC

Ania Rudalska

50 min

TOTAL CROSS

Oksana Pryshchepa

50 min

TBC

Iza Wojcieska

     
19:30
30 min

PłaskiBrzuch - CXWORX® LesMills

Natalia Litwiniuk

15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

45 min

Super Sylwetka - BODYPUMP® 45' Les Mills

Kamil Zieliński

15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

   
15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

 
15 min

TRENING OBWODOWY

TOTAL Team

   
19:45
15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

15 min

ABS

TOTAL Team

   
20:00
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Natalia Litwiniuk

50 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Iza Wojcieska

 
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP™ LesMills

Iza Wojcieska

     
20:15    
60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Kamil Zieliński

       
20:30
15 min

Stretching

TOTAL Team

15 min

Stretching

TOTAL Team

15 min

Stretching

TOTAL Team

15 min

Stretching

TOTAL Team

15 min

Stretching

TOTAL Team

   
21:00
60 min

BOKS

Mateusz Iwanowski

50 min

PILATES

Iza Wojcieska

 
50 min

Stretching

Iza Wojcieska

     
21:15    
60 min

BOKS

Mateusz Iwanowski

       
← →